Potomac Valley Track Club  
                 PVTC All-Comers Meet #2
                       7/16/2022  
                        Results                                    
Mixed 100 Meter Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals
  1 Trelee Banks-rose        M20 Washington, DC           11.17  +0.0  1   5   
  2 Daniel Koomson           M26 Silver Spring, MD        11.24  -1.2  3   3   
  3 Reese Creadon            M20 Arlington, VA            11.41  +0.0  1   1   
  4 Brian Hu                 M20 Alexandria, VA           11.52  +0.0  2 
  5 Teran Wakefield          M31 MD, MD                   11.53  +0.0  2 
  6 Micaiah Adedeji          M18 Olney, MD                11.57  +0.0  2 
  7 Jeremiah Mcgowan         M18 Washington, DC           11.63  +0.0  1 
  8 Bobby Lewis              M30 Reston, VA               11.66  +0.0  1 
  9 Jordan Burroughs         M20 Clinton, MD              11.68  +0.0  1 
 10 Aaron Thomas             M19 Washington, DC           11.77  +0.0  1 
 11 Malique White            M18 Silver Spring, MD        11.86  -1.2  3 
 12 Jalen Bunch              M17 Vienna, VA               11.88  +0.0  2 
 13 Luke Dang                M27 Augusta, VA              11.96  -1.2  3 
 14 Jayeesh Chennupati       M20 McLean, VA               12.03  -1.6  4 
 15 Noah Kim                 M18 Potomac, MD              12.06  +0.0  2 
 16 Gavin Sandall            M16 Silver Spring, MD        12.09  -1.6  4 
 17 Daniel Franklin          M17 Alexandria, VA           12.19  -1.6  4 
 18 Dejuan Ellis             M16 Washington, DC           12.31  -1.6  4 
 19 Antoinette Padilla       W40 Jamaica, NY              12.46  -1.2  3 
 20 Tristan Martin           M17 Silver Spring, MD        12.49  -1.6  4 
 21 Joshua Stevenson         M21 Riverdale, MD            12.58  +0.0  2 
 22 Blessing Kwateng         M17 Alexandria, VA           12.62   NWI  5 
 23 Seynabou Ndiaye          W21 Silver Spring, DC        12.70  -1.2  3 
 24 Jonas Knudson            M16 Falls Church, VA         12.74  -1.6  4 
 25 Arrisa Leo               W17 Washington, DC           12.77   NWI  5 
 26 Randy Luong              M15 Alexandria, VA           12.89  -1.1  6 
 27 Lionel Jackson           M57 Silver Spring, MD        12.91   NWI  5 
 28 Kianna Bell              W19 Durham, NC               12.93  -1.1  6 
 29 Zac Tolin                M60 Rockville, VA            12.99   NWI  5 
 30 Corey Wilson             M42 Baton Rouge, LA          13.14  -1.2  3 
 31 Hannah Riolo             W16 Ashburn, VA              13.34  -1.1  6 
 31 Jermaine Muir            M47 Alexandria, VA           13.34  -1.1  6 
 33 Ashley Sadler            W17 Fairfax, VA              13.35   NWI  5 
 34 Raquel Tolin             W16 Bethesda, MD             13.44   NWI  5 
 35 Karli Bryant             W15 Washington, DC           13.75   NWI  7 
 36 Kaia Beddows             W17 Ashburn, VA              13.81   NWI  9 
 37 Dino Galiano, Jr         M26 Silver Spring, MD        13.92   NWI  9 
 38 Erin Lightner            W17 Ashburn, VA              13.97  -1.1  6 
 39 Zeona Walker-Latney      W29 Silver Spring, MD        14.21   NWI  7 
 39 Richard Ji               M14 Silver Spring, MD        14.21   NWI  9 
 41 Sarai Jules              W15 Washington, DC           14.26   NWI  9 
 42 Chris Hickey             M59 Alexandria, VA           14.37   NWI  8 
 43 Joshua Bryant            M10 Washington, DC           14.50   NWI 12 
 44 Claude Nicolas           M12 Washington, DC           14.56   NWI 13 
 45 Taylor Washington        W23 Silver Spring, MD        14.58   NWI  7 
 46 Keon McCoy               M12 Washington, DC           14.67   NWI 13 
 47 Max Schneeberger         M12 Alexandria, VA           14.73   NWI 13 
 48 Sebastian Cooke          M12 Woodbridge, VA           14.82   NWI 14 
 49 Carter Alston            M12 Washington, DC           14.92   NWI 14 
 50 Steve Wheatley           M41 Roanoke, VA              15.03  -1.1  6 
 51 Mark Jones               M67 Littleton, NC            15.06   NWI  8 
 52 Dwayne Davis             M44 Accokeek, Md, MD         15.15   NWI  8 
 53 Dave Jones               M62 Reston, VA               15.16   NWI  8 
 54 Delano Lamy              M10 Alexandria, VA           15.46   NWI 12 
 55 Nataniel Bishop          M15 Silver Spring, MD        15.55   NWI  9 
 56 Nigel Richardson          M9 Washington, DC           15.57   NWI 12 
 57 Destiny Ledbetter        W11 Alexandria, VA           15.59   NWI 15 
 58 Kyndra Middleton         W41 Walterboro, SC           15.78   NWI  7 
 59 Ryleigh Barnes-Thomas    W12 Unattached               15.79   NWI 15 
 60 Cassius Wong             M10 Silver Spring, MD        16.04   NWI 12 
 61 Jeff Young               M73 McLean, VA               16.47   NWI  8 
 62 Aiden Perez              M11 Alexandria, VA           16.51   NWI 14 
 63 Marcellus Mebane         M10 Washington, DC           16.60   NWI 12 
 64 Harper Sykes              W7 Alexandria, VA           17.08   NWI 10 
 65 Asha Iyer                 W9 Washington, DC           17.28   NWI 12 
 66 Mykhi Moore              M13 Alexandria, VA           17.63   NWI 14 
 67 Victoria Lee              W7 Alexandria, VA           18.01   NWI 11 
 68 Cole Evelyn              M11 Alexandria, VA           18.04   NWI 14 
 69 Carter Schneeberger      M10 Alexandria, VA           18.08   NWI 13 
 70 Car'laysia Jendo          W9 Alexandria, VA           18.28   NWI 15 
 71 Adetayo Jr Agboke         M5 Great Falls, VA          18.63   NWI 10 
 72 Adenola Agboke            W7 Great Falls, VA          19.75   NWI 11 
 73 Mackenzie Foley           W8 Alexandria, VA           19.92   NWI 11 
 74 James Yuda                M8 Alexandria, VA           20.43   NWI 11 
 75 Audra Galiano             W7 Silver Spring, MD        20.65   NWI 10 
 76 Adrian Adeleke            M5 Washington, DC           21.34   NWI 10 
 77 Tahir Najjar             M11 Springfield, VA          21.69   NWI 13 
 78 Rose Green               W84 Upper Marlboro, MD       21.70   NWI  8 
 79 Alston McFail             M8 Alexandria, VA           21.93   NWI 11 
 80 Carter Perez              M4 Alexandria, VA           25.22   NWI 10 
 81 William Lee               M4 Alexandria, VA           25.25   NWI 10 
 
Mixed 200 Meter Dash
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Daniel Koomson           M26 Silver Spring, MD        22.34   NWI  1   5   
  2 Trelee Banks-rose        M20 Washington, DC           22.91   NWI  1   3   
  3 Teran Wakefield          M31 MD, MD                   23.35   NWI  1   1   
  4 Jeremiah Mcgowan         M18 Washington, DC           23.49   NWI  1 
  5 Nicolas Janis            M18 Ashburn, VA              23.57   NWI  1 
  6 Jalen Bunch              M17 Vienna, VA               23.82   NWI  1 
  7 Malique White            M18 Silver Spring, MD        23.98   NWI  4 
  8 Bobby Lewis              M30 Reston, VA               24.07   NWI  3 
  9 Aaron Thomas             M19 Washington, DC           24.11   NWI  3 
 10 Noah Kim                 M18 Potomac, MD              24.37   NWI  4 
 11 Jay Padget               M15 Washington, DC           24.49   NWI  3 
 12 Gavin Sandall            M16 Silver Spring, MD        24.61   NWI  3 
 13 Jayeesh Chennupati       M20 McLean, VA               25.22   NWI  5 
 14 Alexander Carter         M15 Washington, DC           25.25   NWI  3 
 14 Antoinette Padilla       W40 Jamaica, NY              25.25   NWI  4 
 16 Kianna Bell              W19 Durham, NC               25.98   NWI  2 
 17 Siddharth Iyer           M44 Washington, DC           26.01   NWI  5 
 18 Charles Wanzor           M17 Washington, DC           26.05   NWI  3 
 19 Tristan Martin           M17 Silver Spring, MD        26.09   NWI  4 
 20 Seynabou Ndiaye          W21 Silver Spring, DC        26.11   NWI  2 
 21 Jayden Curry             M15 New Kent, VA             26.27   NWI  8 
 22 Dejuan Ellis             M16 Washington, DC           26.34   NWI  4 
 23 Arrisa Leo               W17 Washington, DC           26.69   NWI  5 
 24 Hannah Riolo             W16 Ashburn, VA              26.96   NWI  2 
 25 Ashley Sadler            W17 Fairfax, VA              27.00   NWI  2 
 26 Randy Luong              M15 Alexandria, VA           27.23   NWI  5 
 27 Lawrence Baidoo          M14 Silver Spring, MD        27.69   NWI  5 
 28 Yvette White             W45 washington, DC           27.96   NWI  2 
 29 Dino Galiano, Jr         M26 Silver Spring, MD        28.24   NWI  8 
 30 Erin Lightner            W17 Ashburn, VA              28.77   NWI  8 
 31 Chris Hickey             M59 Alexandria, VA           29.29   NWI  6 
 32 Richard Ji               M14 Silver Spring, MD        29.44   NWI  7 
 33 Claude Nicolas           M12 Washington, DC           29.67   NWI 13 
 34 Keon McCoy               M12 Washington, DC           29.77   NWI 13 
 35 McKenna Riolo            W18 Ashburn, VA              30.51   NWI  8 
 36 Sebastian Cooke          M12 Woodbridge, VA           30.66   NWI 13 
 37 Carter Alston            M12 Washington, DC           30.80   NWI 13 
 38 Delano Lamy              M10 Alexandria, VA           31.34   NWI 11 
 39 Sarai Jules              W15 Washington, DC           31.53   NWI  8 
 40 Joshua Bryant            M10 Washington, DC           31.98   NWI 12 
 41 Dave Jones               M62 Reston, VA               32.18   NWI  6 
 42 Dwayne Davis             M44 Accokeek, Md, MD         32.29   NWI  6 
 43 Nigel Richardson          M9 Washington, DC           32.66   NWI 11 
 44 Diana Howard             W36 Washington, DC           32.70   NWI  7 
 45 Nataniel Bishop          M15 Silver Spring, MD        33.03   NWI  7 
 46 Cassius Wong             M10 Silver Spring, MD        33.07   NWI 11 
 47 Ryleigh Barnes-Thomas    W12 Unattached               33.16   NWI 12 
 48 Connor Foley             M11 Alexandria               33.22   NWI 11 
 49 Kobe Mccoy                M8 Washington, DC           35.90   NWI 11 
 50 Kesha Pendergast         W47 Washington, DC           36.11   NWI  7 
 51 Mykhi Moore              M13 Alexandria, VA           37.06   NWI 13 
 52 Asha Iyer                 W9 Washington, DC           37.12   NWI 10 
 53 Harper Sykes              W7 Alexandria, VA           38.39   NWI 10 
 54 Aiden Perez              M11 Alexandria, VA           38.79   NWI 12 
 55 Hannah Phillips          W69 Alexandria, VA           39.40   NWI  7 
 56 Cole Evelyn              M11 Alexandria, VA           40.09   NWI 12 
 57 Victoria Lee              W7 Alexandria, VA           40.65   NWI 10 
 58 Car'laysia Jendo          W9 Alexandria, VA           42.34   NWI 10 
 59 Audra Galiano             W7 Silver Spring, MD        46.20   NWI  9 
 60 Mackenzie Foley           W8 Alexandria, VA           46.28   NWI  9 
 61 James Yuda                M8 Alexandria, VA           46.48   NWI  9 
 62 Graciela Carte           W52 Washington, DC           49.27   NWI  7 
 63 Alston McFail             M8 Alexandria, VA           51.26   NWI  9 
 64 Carter Perez              M4 Alexandria, VA           59.24   NWI  9 
 65 William Lee               M4 Alexandria, VA         1:07.64   NWI  9 
 
Mixed 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Joshua Williams          M17 Alexandria, VA           50.65   1   5   
  2 Nicolas Janis            M18 Ashburn, VA              51.96   1   3   
  3 Anthony Adeleke          M41 Ypsilanti, MI            53.28   1   1   
  4 Nikko Webb               M17 Washington, DC           53.46   4 
  5 Nsereko Kiwalabye        M20 Silver Spring, MD        53.62   1 
  6 Jeremiah Mcgowan         M18 Washington, DC           53.70   4 
  7 Adam Alderton            M48 Alexandria, VA           53.99   1 
  8 Nate Bastos              M16 Alexandria, VA           54.33   1 
  9 Alexander Carter         M15 Washington, DC           55.98   2 
 10 Siddharth Iyer           M44 Washington, DC           57.31   2 
 11 Jayden Curry             M15 New Kent, VA             57.70   2 
 12 Charles Wanzor           M17 Washington, DC           58.26   2 
 13 Marcus Thurston          M34 Washington, DC           58.70   3 
 14 Mike Jackson             M49 Red Lion, PA           1:00.87   2 
 15 Lawrence Baidoo          M14 Silver Spring, MD      1:03.48   3 
 16 Peter Guevara            M28 Falls Church, VA       1:03.60   2 
 17 Karli Bryant             W15 Washington, DC         1:05.53   3 
 18 Baylee Seabolt-Wilbanks  W16 Silver Spring, MD      1:06.07   3 
 19 Claude Nicolas           M12 Washington, DC         1:07.04   7 
 20 Keon McCoy               M12 Washington, DC         1:07.15   7 
 21 Delano Lamy              M10 Alexandria, VA         1:10.98   6 
 22 Kaia Beddows             W17 Ashburn, VA            1:12.36   4 
 23 Carter Alston            M12 Washington, DC         1:15.15   8 
 24 Joshua Bryant            M10 Washington, DC         1:16.55   6 
 25 Connor Foley             M11 Alexandria             1:16.86   8 
 26 Sarai Jules              W15 Washington, DC         1:17.75   4 
 27 Zion Jeremiah            M12 Washington, DC         1:20.53   7 
 28 LaTarcia Steinlage       W43 Stafford, VA           1:23.86   3 
 29 Kobe Mccoy                M8 Washington, DC         1:25.08   6 
 30 Ryleigh Barnes-Thomas    W12 Unattached             1:26.47   8 
 31 Aiden Perez              M11 Alexandria, VA         1:27.28   8 
 32 Cole Evelyn              M11 Alexandria, VA         1:29.50   8 
 33 Mykhi Moore              M13 Alexandria, VA         1:29.71   7 
 34 Harper Sykes              W7 Alexandria, VA         1:30.67   5 
 35 Victoria Lee              W7 Alexandria, VA         1:38.47   5 
 36 Cash East                 M9 Alexandria, VA         1:43.66   6 
 37 James Yuda                M8 Alexandria, VA         1:43.71   5 
 38 Car'laysia Jendo          W9 Alexandria, VA         1:48.34   6 
 39 Mackenzie Foley           W8 Alexandria, VA         1:48.45   6 
 40 Faruz Ouihhlen           W17 Falls Church, VA       1:50.77   3 
 41 Alston McFail             M8 Alexandria, VA         2:18.39   5 
 42 William Lee               M4 Alexandria, VA         2:22.13   5 
 43 Carter Perez              M4 Alexandria, VA         2:26.47   5 
 
Mixed 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Nikko Webb               M17 Washington, DC         2:01.62  
  2 Jayden Curry             M15 New Kent, VA           2:25.82  
  3 Marcus Thurston          M34 Washington, DC         2:28.27  
  4 Josh Van Tassel          M57 Gerraldstown, WV       2:28.47  
  5 Mike Jackson             M49 Red Lion, PA           2:35.61  
  6 Baylee Seabolt-Wilbanks  W16 Silver Spring, MD      2:36.64  
  7 Curtis Davis             M64 Gaithersburg, MD       2:51.51  
  8 Zion Jeremiah            M12 Washington, DC         3:03.34  
  9 Liya Neal                W16 Washington, DC         3:07.66  
 10 Paul Ryan                M71 Arlington, VA          3:10.05  
 11 Lauren Curry             W13 Williamsburg, VA       3:11.71  
 
Mixed 1 Mile Run
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jayden Curry             M15 New Kent, VA           5:07.80   1   5   
  2 Vincent Wang             M41 Beijing, VA            5:35.89   1   3   
  3 Zaire Najjar             M16 Springfield, VA        5:46.17   1   1   
  4 Marcus Thurston          M34 Washington, DC         6:00.46   1 
  5 Max Schneeberger         M12 Alexandria, VA         6:06.76   1 
  6 Aiden Najjar-Pope        M19 Springfield, VA        6:12.12   1 
  7 Remus Medley             M52 Baltimore, MD          6:13.80   2 
  8 Zion Jeremiah            M12 Washington, DC         6:15.89   2 
  9 Steve Wheatley           M41 Roanoke, VA            6:16.38   1 
 10 Delano Lamy              M10 Alexandria, VA         6:23.12   2 
 11 Connor Foley             M11 Alexandria             6:24.94   2 
 12 Terry McLaughlin         M61 Spotsylvania
, VA     6:24.95   1 
 13 Yuko Whitestone          W50 Fairfax, VA            6:32.06   2 
 14 Flynn Hawkins             M7 Arlington, VA          6:50.40   1 
 15 Liya Neal                W16 Washington, DC         7:02.51   2 
 16 Cash East                 M9 Alexandria, VA         7:42.15   2 
 17 Mary Lowe Mayhugh        W66 Washington, DC         7:42.60   2 
 18 Carter Schneeberger      M10 Alexandria, VA         8:13.13   2 
 -- Bob Weiner               M75 Accokeek, MD               DNF   2 
 
Mixed 3000 Meter Run
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Paul Eley                M50 Millbrae, CA          10:29.20    5   
  2 Peter Guevara            M28 Falls Church, VA      10:43.06    3   
  3 Jayden Curry             M15 New Kent, VA          11:10.44    1   
  4 Terry McLaughlin         M61 Spotsylvania
, VA    12:38.40  
  5 Paul Ryan                M71 Arlington, VA         13:11.80  
  6 Ted Poulos               M60 McLean, VA            14:23.54  
 
Mixed 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Carlton T Marshall       M59 Washington, DC           15.10  -1.7   5   
  2 McKenna Riolo            W18 Ashburn, VA              19.95  -1.7   3   
  3 Lauren Curry             W13 Williamsburg, VA         20.08  -1.7   1   
 
Mixed 110 Meter Hurdles
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Jeremiah Mcgowan         M18 Washington, DC           17.19  -2.1  1   5   
  2 Daniel Franklin          M17 Alexandria, VA           18.49  -1.7  2   3   
  3 Jayeesh Chennupati       M20 McLean, VA               18.79  -1.7  2   1   
  4 Blessing Kwateng         M17 Alexandria, VA           19.31  -1.7  2 
  5 Adam Knudson             M47 Falls Church, VA         19.75  -2.1  1 
 
Mixed 400 Long Hurdles 400M
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Layla Hasan              W15 Washington, DC         1:06.93    5   
  2 McKenna Riolo            W18 Ashburn, VA            1:20.81    3   
 
Mixed High Jump
====================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Matthew Iglesias         M17 Leesburg, VA           6-00.00      1.82m  1   5   
  2 Jayden Curry             M15 New Kent, VA           5-06.00      1.67m  1   2   
  2 D'Yontae Jackson         M18 Annandale, VA          5-06.00      1.67m  1   2   
  4 Theodore Robinson        M63 Alexandria, VA         5-02.00      1.57m  2 
  4 John Porter              M60 Nashville, TN          5-02.00      1.57m  2 
  6 Jonas Knudson            M16 Falls Church, VA       5-00.00      1.52m  2 
  6 Adam Knudson             M47 Falls Church, VA       5-00.00      1.52m  2 
  8 Kaia Beddows             W17 Ashburn, VA            4-10.00      1.47m  2 
  9 Lauren Curry             W13 Williamsburg, VA       4-08.00      1.42m  2 
 10 Gibson Willis            M69 Alexandria, VA         4-06.00      1.37m  2 
 11 Jeff Young               M73 McLean, VA             3-10.00      1.16m  2 
 
Mixed Long Jump Adult
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Teran Wakefield          M31 MD, MD                18-10.00   NWI     5.74m 
  2 Jonas Knudson            M16 Falls Church, VA      18-02.00   NWI     5.53m 
  3 Adam Knudson             M47 Falls Church, VA      16-04.00   NWI     4.97m 
  4 Jermaine Muir            M47 Alexandria, VA        16-01.00   NWI     4.90m 
  5 Hannah Riolo             W16 Ashburn, VA           16-00.00   NWI     4.87m 
  6 Jay Padget               M15 Washington, DC        15-05.00   NWI     4.69m 
  7 Dwayne Davis             M44 Accokeek, Md, MD      12-10.00   NWI     3.91m 
  8 Jeff Young               M73 McLean, VA            11-02.00   NWI     3.40m 
  9 Asiah Leo                W16 Washington, DC        11-01.50   NWI     3.39m 
 10 Kyndra Middleton         W41 Walterboro, SC        10-05.50   NWI     3.18m 
 11 Hannah Phillips          W69 Alexandria, VA         9-11.50   NWI     3.03m 
 -- Raquel Tolin             W16 Bethesda, MD              FOUL                 
 
Mixed Long Jump youth
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Lauren Curry             W13 Williamsburg, VA      14-01.50   NWI     4.30m 
  2 Sebastian Cooke          M12 Woodbridge, VA        12-06.00   NWI     3.81m 
  3 Adenola Agboke            W7 Great Falls, VA        8-01.00   NWI     2.46m 
  4 Adetayo Jr Agboke         M5 Great Falls, VA        6-06.00   NWI     1.98m 
 
Mixed Triple Jump
======================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Jonas Knudson            M16 Falls Church, VA      36-01.00   NWI    10.99m   5   
  2 Hannah Phillips          W69 Alexandria, VA        21-08.00   NWI     6.60m   3   
 
Mixed Shot Put
====================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Jonah Friedman           M17 Arlington, VA           15.93m   52-03.25  1 
  2 Bradley Jenkins          M17 Dunkirk, MD             13.19m   43-03.25  1 
  3 Nathan Williams          M19 Owings Mills, MD        13.18m   43-03.00  1 
  4 John Cerminara           M31 Richmond, VA            12.86m   42-02.25  1 
  5 Noah Williams            M17 Annandale, VA           12.57m   41-03.00  1 
  6 Lauren Curry             W13 Williamsburg, VA        11.82m   38-09.50  2 
  7 Charles Alcorn           M58 Ashburn, VA             11.29m   37-00.50  1 
  8 Shawn Brubaker           M30 Washington, DC          10.69m   35-01.00  1 
  9 Dustin Miller            M23 Frederick, MD           10.56m   34-07.75  1 
 10 Curt Foianini            M61 California, MD          10.39m   34-01.25  2 
 11 Scott Werber             M59 Olney, MD               10.30m   33-09.50  1 
 12 Adam Knudson             M47 Falls Church, VA        10.13m   33-03.00  2 
 13 Annie Campbell           W17 Owings, MD               9.69m   31-09.50  2 
 14 Gabby Cope               W16 Owings, MD               9.29m   30-05.75  1 
 15 Salan Pounder            W19 VA, VA                   9.10m   29-10.25  1 
 16 Amela Male               W16 Arlington, VA            8.97m   29-05.25  2 
 17 Annabel Friedman         W17 Arlington, VA            8.67m   28-05.50  1 
 18 Annabelle Dreher         W18 Alexandria, VA           8.43m   27-08.00  2 
 19 David Miller             M17 Annandale, VA            8.02m   26-03.75  2 
 20 Kate Nealon              W18 Owings, MD               7.55m   24-09.25  2 
 21 Juliette Andrez Balcarce W16 Annandale, VA            7.53m   24-08.50  2 
 22 Sophie Knudson           W13 Falls Church, VA         7.50m   24-07.25  2 
 23 James W Pearce           M77 Columbia, MD, MD         7.22m   23-08.25  1 
 24 Sam Burnett              W17 Dunkirk, MD              6.26m   20-06.50  2 
 25 Keg Good                 W64 Woodstock, VA, VA        6.20m   20-04.25  2 
 26 D'Yontae Jackson         M18 Annandale, VA            6.11m   20-00.50  2 
 27 Nova Nguyen              W16 Owings, MD               5.87m   19-03.25  2 
 28 Marcellus Mebane         M10 Washington, DC           5.82m   19-01.25  2 
 29 George Levendis          M79 Unattached               5.24m   17-02.25  1 
 
Mixed Discus Throw
====================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            H# Points
====================================================================================
  1 John Cerminara           M31 Richmond, VA            51.60m     169-03  1   5   
  2 Jonah Friedman           M17 Arlington, VA           47.72m     156-07  1   3   
  3 Curt Foianini            M61 California, MD          47.33m     155-03  2   1   
  4 Nathan Williams          M19 Owings Mills, MD        40.77m     133-09  1 
  5 Bradley Jenkins          M17 Dunkirk, MD             37.07m     121-07  1 
  6 Dustin Miller            M23 Frederick, MD           35.65m     116-11  1 
  7 Scott Werber             M59 Olney, MD               35.48m     116-05  1 
  8 Gabby Cope               W16 Owings, MD              35.39m     116-01  1 
  9 D'Yontae Jackson         M18 Annandale, VA           34.81m     114-02  1 
 10 Charles Alcorn           M58 Ashburn, VA             34.48m     113-01  1 
 11 Reese Creadon            M20 Arlington, VA           31.49m     103-04  1 
 12 Amela Male               W16 Arlington, VA           31.24m     102-06  2 
 13 Annabel Friedman         W17 Arlington, VA           30.90m     101-04  1 
 14 Teran Wakefield          M31 MD, MD                  29.81m      97-10  1 
 15 Annie Campbell           W17 Owings, MD              27.84m      91-04  2 
 16 Annabelle Dreher         W18 Alexandria, VA          27.20m      89-03  2 
 17 Adam Knudson             M47 Falls Church, VA        26.65m      87-05  2 
 18 Juliette Andrez Balcarce W16 Annandale, VA           26.19m      85-11  2 
 19 Kate Nealon              W18 Owings, MD              24.58m      80-08  2 
 20 James W Pearce           M77 Columbia, MD, MD        23.04m      75-07  1 
 21 David Miller             M17 Annandale, VA           22.22m      72-11  2 
 22 George Levendis          M79 Unattached              21.62m      70-11  1 
 23 Sophie Knudson           W13 Falls Church, VA        20.65m      67-09  2 
 24 Rose Green               W84 Upper Marlboro, MD      18.31m      60-01  2 
 25 Sam Burnett              W17 Dunkirk, MD             16.82m      55-02  2 
 26 Nova Nguyen              W16 Owings, MD              16.32m      53-06  2 
 
Mixed Hammer Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Ken Moss                 M74 Leesburg, PA            49.36m     161-11 
  2 Nathan Williams          M19 Owings Mills, MD        48.11m     157-10 
  3 John Porter Jr           M43 Columbia, MD            44.66m     146-06 
  4 Shawn Brubaker           M30 Washington, DC          42.57m     139-08 
  5 Dustin Miller            M23 Frederick, MD           38.40m     126-00 
  6 Penelope Ingles          W46 Falls Church, VA        28.85m      94-08 
  7 Scott Werber             M59 Olney, MD               27.61m      90-07 
  8 James W Pearce           M77 Columbia, MD, MD        26.26m      86-02 
 
Mixed Javelin Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Jonas Knudson            M16 Falls Church, VA        38.76m     127-02 
  2 Xavier Bass              M22 Richmond, VA            38.40m     126-00 
  3 Paul Decot               M76 Fairfax, VA             31.80m     104-04 
  4 Adam Knudson             M47 Falls Church, VA        29.90m      98-01 
  5 Teran Wakefield          M31 MD, MD                  28.82m      94-07 
  6 Annabel Friedman         W17 Arlington, VA           25.60m      84-00 
  7 D'Ynotae Jacuson         M18 Annandale, VA           22.10m      72-06 
  8 Gabby Cope               W16 Owings, MD              21.32m      69-11 
  9 Kate Nealon              W18 Owings, MD              11.90m      39-00 
 
Mixed Weight Throw
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 Ken Moss                 M74 Leesburg, PA            19.97m   65-06.25 
  2 Nathan Williams          M19 Owings Mills, MD        15.28m   50-01.75 
  3 John Porter Jr           M43 Columbia, MD            13.87m   45-06.25 
  4 Dustin Miller            M23 Frederick, MD           12.44m   40-09.75 
  5 James W Pearce           M77 Columbia, MD, MD         9.55m   31-04.00 
  6 Penelope Ingles          W46 Falls Church, VA         6.73m   22-01.00 
 
Mixed Super Weight
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Finals            Points
=================================================================================
  1 John Porter Jr           M43 Columbia, MD             8.57m   28-01.50 
 
Mixed 1 Mile Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 John Morrison            M73 Essex, MD             10:56.10    5   
  2 Arthur Klein             M69 Stafford, VA          11:00.41    3   
  3 John Geesh               M75 Columbia, MA          11:00.43    1   
  4 Terry McLaughlin         M61 Spotsylvania, VA      12:33.31  
  5 Lioudmila Anfilofyeva    M66 Alexandria, VA        13:01.40  
  6 Tom Augustine            M72 Woodbridge, VA        13:04.11  
 
Mixed 3000 Meter Race Walk
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jim Wass                 M69 Riverdale, MD         19:39.35    5   
  2 John Morrison            M73 Essex, MD             20:32.04    3   
  3 Arthur Klein             M69 Stafford, VA          20:52.82    1   
  4 John Geesh               M75 Columbia, MA          21:05.03  
  5 Terry McLaughlin         M61 Spotsylvania, VA      23:36.38  
  6 Keg Good                 W64 Woodstock, VA         23:55.09  
  7 Tom Augustine            M72 Woodbridge, VA        24:47.78  
  8 Lioudmila Anfilofyeva    M66 Alexandria, VA        25:03.94  
  9 Elizabeth Hancock        W69 Falls Church, VA      27:02.76  
 10 Layla Pearson            W12 Woodbridge, VA        28:21.57